Kapacita tábora 2023 je téměř naplněna

Aktualizace k 30.4.2023: Kapacita tábora je plná. Již se nelze přihlásit. Děkujeme za pochopení.

Vzhůru na palubu! Pod tímto názvem připravuje spolek ProVás v prázdninovém týdnu od 5. do 12. srpna svůj 9. ročník dětského pobytového tábora. Určen je pro hněvotínské děti od 2. do 7. třídy základní školy. I letos se náš realizační tým snaží připravit programově pestrý týden plný zábavy, dobrodružství, her a sportu pro menší i větší. To vše v krásném prostředí Orlických hor.

O děti se již tradičně bude starat dvacítka vedoucích složená převážně z hněvotínských rodičů. Ubytování pro táborníky máme zajištěno, stejně jako v minulých letech, v areálu Pastviny Univerzity Palackého Olomouc (www.pastviny.upol.cz) ve čtyřlůžkových vytápěných chatkách s povlečením. Nejmladší děti pak budou bydlet v hlavní budově společně s dámskou částí vedoucích.

Naši každoroční účastníci již přihlášky přednostně obdrželi, většina z nich je také vyplnila a odevzdala. Kapacita tábora je z 95 % naplněna, zbývá pár posledních volných míst. Tímto se tedy obracíme na potenciální nové zájemce a nabízíme možnost přihlásit se. Vyšlete vaše děti vstříc táborovému dobrodružství a umožněte jim zažít nezapomenutelné prázdniny.

Cena za jedno dítě činí 4 800 Kč, za dalšího sourozence 4 500 Kč. Z této ceny většina zdravotních pojišťoven zpětně proplácí příspěvek až ve výši 1 000 Kč za dítě. Je však potřeba, aby si rodič vyplněný formulář od příslušné pojišťovny nechal po skončení tábora potvrdit od organizátora a pak svůj nárok u pojišťovny uplatnil.

Videa z minulých ročníků můžete společně s dětmi zhlédnout na našem webu www.provashnevotin.cz. Zde naleznete také vzor přihlášky, o jejíž zaslání si můžete zažádat na emailu provashnevotin@email.cz, nejpozději však do 30. května 2023. Více informací o táboře naleznete zde: Letní tábor 2023

Doporučujeme dlouho neváhat. Počet míst je omezen!

AN

To Top