Spolek ProVás Hněvotín, z.s. sdružuje skupinu lidí, kterým záleží na vzájemném přátelském soužití občanů obce Hněvotín. V souladu s našimi stanovami chceme aktivně hledat a nabízet zajímavé možnosti využití volného času dětí, mládeže, ale i celých rodin z naší obce. Od léta roku 2015 tradičně pořádáme každoroční letní zážitkové tábory, které se mezi dětmi těší velké popularitě. Zažili jsme již celkem 9 ročníků – Indiánské léto, Vesmírná odysea, Za devatero horami, Pra pra, Cestou necestou, Abra Dabra, Po stopách, Cirkusoviny a Vzhůru na palubu.
Vedle táborů náš spolek pořádá i řadu dalších akcí, jmenovitě například každoroční promítání letního kina Provázek, předvánoční akci Po stopách zlatého prasátka nebo zajímavé výlety pro děti i dospělé.
Děkujeme za vaši přízeň a těšte se spolu s námi na další společné akce – ty děláme totiž PRO VÁS.