Letní kino 23. 6. 2023

Letošní červnové letní kino se těšilo velké návštěvnosti. Na animovaný hit tohoto roku „Kocour v botách: Poslední přání“ dorazila více jak stovka dětí a asi padesátka platících dospělých.

Ač nebyla prognóza počasí nejlepší, štěstí stálo při nás a promítání se obešlo bez kapky deště a dokonce ustal i silný vítr, který by naše plány mohl také ohrozit. Večer byl ale nakonec přímo ukázkový pro letní kino a odpovídala tomu také návštěvnost, která byla opravdu velká. Děkujeme všem, kteří na hřiště dorazili.

Ani tentokrát nechybělo oblíbené občerstvení – prodávající z řad členů spolku a dobrovolníků nabízeli tři druhy popcornu (slaný, sladký a pizza), oblíbené bramborové spirály, pro děti pak na pití kofolu a pro dospělé zase točené pivo. Po všem se zaprášilo ještě před polovinou filmu.

Vedení spolku ProVás ještě jednou děkuje všem divákům, kteří si nenechali film ujít a touto cestou přišli naši činnost podpořit. Taktéž si poděkování zaslouží naši dobrovolníci, kteří se nabídli a pomohli s realizací kina. DĚKUJEME!

AN

To Top