Letní kino 24. 6. 2022 – Poprvé uvnitř!

Je za námi další promítání našeho letního kina Provázek, které proběhlo 24. června. Letos poprvé jsme se rozhodli promítnout film v sále kulturního domu, neboť nás všechny předpovědi strašily silnými bouřkami. 

Déšť sice dorazil až v pozdních hodinách, nám ani návštěvníkům kina to ale vůbec nevadilo, ba naopak. Děti si promítání v sále užily, připravena pro ně byla celá podlaha „vystlaná“ pěnovými podložkami. Sledování animované pohádky „Croodsovi: Nový věk“ tak pro ně bylo pohodlné a zase trochu jiné než jsou u našeho kina naši věrní diváci zvyklí. Výhodou rovněž bylo, že jsme mohli díky zatemnění sálu promítat už od 20.30 hod, takže si film mohly užít i opravdu malé děti, pro které by bylo dlouhé ponocování obtížné.

Návštěvníci nebyli samozřejmě ochuzeni o tři druhy popcornu a oblíbené bramborové spirály. Fronty nakupujících se táhly celou chodbou kulturního domu. Pro dospělý doprovod byl otevřený vchod do hospůdky v KD, kde bylo nabízeno pivo a víno.

Projekce se nadmíru vydařila, film pobavil jak děti, tak i dospělé. Po 22. hodině opouštěli všichni sál spokojení a těšící se spolu s námi na další promítání, které plánujeme na 3. září tohoto roku v rámci 2. ročníku Hněvotínské olympiády na hřišti FC.

AN

To Top