Vesmírná odysea – 1. DEN

Sonda mezigalaktické aliance

Členové vesmírných posádek dostali pokyn k přesunu na mezigalaktickou základnu, na kterou nás pozemského data 15. 8. 2016 přepravil transportní modul. Již samotné nastupování dětí v Hněvotíně je zinscenováno jako vyzvednutí posádek. Obsluhující personál je ve skafandrech… jednáme jako by probíhal přesun členů posádek na základnu. Když autobusy přijedou k areálu tábora, nechají se děti vystoupit na parkoviště před Relaxou. V jednom okamžiku, během „příjezdového mumraje“, odpálíme připravené dělobuchy a dýmovnice na laserovém hřišti. Spadla sonda! Po bezpečné časové prodlevě se na místo půjdeme podívat a objevíme vesmírné těleso, v jehož útrobách bude vzkaz rady Urdan, rozdělení posádek, táborový řád a balíky s uniformami. V sondě budou i další pokyny pro první táborový den. Děti se již rozdělí do posádek a ve svém kruhu se seznámí s řádem a s programem prvního dne.

Mateřská loď

Vesmírná odysea se samozřejmě neobejde bez pořádné lodi. Nyní už znáte složení vaší posádky. Jste tým vybraných odborníků a profesionálů. Sestavení vesmírné lodi pro vás nepředstavuje žádný problém, navíc když k tomu máte připravený veškerý základní konstrukční materiál. Času do odletu příliš mnoho není, ale i tak dbejte na kvalitu a funkčnost vaší lodě, aby vás dokázala bezpečně dopravit až do cíle naší dlouhé cesty.

Vlajka a identita posádek

Při našem cestování vesmírem se zcela jistě setkáte s mnoha různými tvory, bytostmi a s celou řadou jiných vesmířanů, a proto je nutné vytvořit si svou vlastní posádkovou identitu, aby bylo na první pohled všem zřejmé, že patříte k sobě. Úspěšní totiž můžete být pouze jako pevný a soudržný tým.

Přílet vyslance

Jsme připraveni k odletu. Kam ale poletíme? Jaký je náš cíl? Ve vzkazu bylo napsáno, abychom očekávali vyslance mezigalaktické aliance. Ten na planetu Zemi přiletí dnes, aby nám sdělil náš úkol a byl nám na vesmírné pouti průvodcem.

To Top